IPL 2024: ପୁରୁଣା ଲୁକ୍ ରେ ଫେରିଲେ ଧୋନି, ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ

  1. Home
  2. Cric Special

IPL 2024: ପୁରୁଣା ଲୁକ୍ ରେ ଫେରିଲେ ଧୋନି, ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ

dhoni old new look


ଏମଏସ ଧୋନି ଲଙ୍ଗ ହେୟାର: ଆଇପିଏଲର 17 ତମ ସିଜିନ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ) ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଚର୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି । ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଇତିହାସର ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ ମାହିଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ରେଜ୍ ଜାରି ରହିଛି । ସେ ଗତ ସିଜନରେ CSK କୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଦଳ ପଞ୍ଚମ ଥର ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ମାହି ନୂଆ ସିଜନରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଯାଦୁ ଦେଖାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଏଥର ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଲୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଧୋନି ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। CSK ଏହାର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛି । ବ୍ୟାଟିଂ ଅଭ୍ୟାସ ସମୟରେ ମାହି ଲମ୍ବା ଛକା ମାରିଥିଲେ ।

2018 ପରଠାରୁ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ ଦେଖିବା ପାଇଁ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରଶଂସକ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏହା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଦଳ ସହିତ କ୍ୱଚିତ୍ ଘଟେ । ଏହି ସମୟରେ 'ଧୋନି-ଧୋନି' ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପ୍ରତିଧ୍ୱନିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଧୋନିଙ୍କ ଲୁକ ପାଇବାକୁ CSK ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଅଭ୍ୟାସ ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ ଅଧିନାୟକ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଗଲା ।ଅଧିନାୟକ ହାତ ବଢ଼ାଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ଧୋନିଙ୍କୁ ଥାଲା କାହିଁକି କୁହାଯାଏ? 'କ୍ୟାପଟେନ୍ କୁଲ୍' ବ୍ୟତୀତ ଧୋନିଙ୍କୁ 'ଥାଲା' ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। CSK ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମାହି ଥାଲା ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । ଥାଲା ଅର୍ଥ ତାମିଲରେ ନେତା ଏବଂ ଧୋନି CSK ର ନେତା | ସେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦଳକୁ ଚାମ୍ପିୟନ କରିଛନ୍ତି ।

ଧୋନି ତାଙ୍କର ଲମ୍ବା ଛକା ଛଡା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଲମ୍ବା କେଶର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି | କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ଧୋନିଙ୍କ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ଏକ କ୍ରେଜ୍ ଥିଲା । ଏଥର ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ଆଇପିଏଲ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଠାରୁ ପୁରୁଣା ଅବତାରରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।