ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି କାନ୍ଦିଲେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର! ଦେଲେ ଏଭଳି ଦୁଃଖଦ ଖବର…..

  1. Home
  2. Cric Special

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି କାନ୍ଦିଲେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର! ଦେଲେ ଏଭଳି ଦୁଃଖଦ ଖବର…..

Gambhir


ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଭିଡିଓ କିମ୍ବା ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ୟୁଟ୍ୟୁବ୍, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଏକ୍ସ (ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ୱିଟର) ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ନିକଟରେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏପରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି।

Gautam

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଗୃହପାଳିତ କୁକୁର ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହିଁ। ଏହି ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ କୁକୁର ସହିତ ଏକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଶବ୍ଦ ଲେଖିବାବେଳେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଭଙ୍ଗା ହୃଦୟର ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖିଲେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ତାଙ୍କ କୁକୁରର ମୃତ୍ୟୁରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ ଅଟନ୍ତି।  ସେମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଘରକୁ ଆସିବା କଦାପି ସମାନ ହେବ ନାହିଁ! ବିଦାୟ ମୋର ପ୍ରିୟ”।


ଯଦି ଆମେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ତାଙ୍କ ନାମ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଟେ। ତାଙ୍କର ସଫଳ କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ଭାରତ ପାଇଁ ଅନେକ ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ଦୁଇଥର ବିଶ୍ୱକପ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିବା ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି। 

Gautam gambhir

ସେ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୦୭ ଏବଂ ୨୦୧୧ ର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟୀ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଯଥାକ୍ରମେ ୫୮ ଟି ଟେଷ୍ଟ, ୧୪୭ ଟି ଦିନିକିଆ ଏବଂ ୩୭ ଟି ଟି-୨୦ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ୪୧୫୪ ରନ୍, ୫୨୩୮ ରନ୍ ଏବଂ ୯୩୨ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଅବସର ପରେ ସେ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।