ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:- ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହିତ ଲଢ଼ିଲେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର! କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଆପଣ…..

  1. Home
  2. Cric Special

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:- ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହିତ ଲଢ଼ିଲେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର! କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଆପଣ…..

Umpire


ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ ବିବାଦ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ନିବିଡ ଭାବରେ ଜଡିତ ଅଟନ୍ତି। କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ, ଏପ୍ରିଲ ୨୧ ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ପୁଣି ଥରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।  

Gambhir

ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ସେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୧ ତାରିଖରେ ରୟାଲ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ର ୩୬ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ମେଣ୍ଟର ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।  ଆରସିବି ଇନିଂସ ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା।

ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ ୧୯ ତମ ଓଭରରେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ କୋଚ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଡ଼ିଆ ବାହାରେ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟାସ ଆୟର ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସୁନୀଲ ନାରିନ ଫିଲଡିଂ ଛାଡ଼ନ୍ତୁ। କାରଣ ବ୍ୟାଟିଂ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ତେବେ ଆରସିବି କ୍ୟାମ୍ପ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଆଦୌ ସହମତ ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ।  


ଶେଷ ଓଭରରେ ଯଦି ଜଣେ ନୂଆ ଖେଳାଳି ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଏହା ମ୍ୟାଚକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ। ତେଣୁ ଅମ୍ପାୟର ଶ୍ରେୟାସ ଆୟରଙ୍କ ଏହି ଦାବିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।  ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲେ।  ମାମଲା ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ ପଣ୍ଡିତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିଲା। ଏଥିସହିତ,ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Virat

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପୂର୍ବତନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଅଧିନାୟକ ତଥା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ।  ସେ ନିଜ ଇନିଂସର ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ସେ ହର୍ଷିତ ରାଣାଙ୍କ ବଲରେ ୨.୧ ଓଭରରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ବୋଲର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ, ଲାଗୁଥିଲା ଯେପରି ଏହା ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ଅଛି ଯାହାକି ନୋ ବଲ ହେବା ଉଚିତ ଥିଲା। ଅବଶ୍ୟ, ଯେତେବେଳେ ରିପ୍ଲେଗୁଡିକ ଦେଖାଗଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।