ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଅଜବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ! ସଟ ନ ଖେଳି ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ଦଉଡ଼େଇଲେ, କ୍ରିକେଟ ଇତିହାସରେ ଏମିତି କେବେ ହୋଇନଥିଲା

  1. Home
  2. Cric Special

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଅଜବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ! ସଟ ନ ଖେଳି ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ଦଉଡ଼େଇଲେ, କ୍ରିକେଟ ଇତିହାସରେ ଏମିତି କେବେ ହୋଇନଥିଲା

funny-cricket-video


ଯଦିଓ କ୍ରିକେଟ୍ ଏକ ସାଧାରଣ ଖେଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖାଯାଏ ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶକମାନେ ହସିଥାନ୍ତି । ଚାଲିଥିବା ମାଲେସିଆ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଟି -20 କ୍ଲବ ନିମନ୍ତ୍ରଣ 2022 ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଏକ ମଜାଦାର ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ରୟାଲ ୱାରିୟର୍ସ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ଷ୍ଟାର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଜବ କାମ କରିଥିଲେ । ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବଲ୍ ରେ ସଟ ନ ଖେଳି ଫିଲ୍ଡିଂ ଦଳକୁ ଦଉଡ଼େଇଥିଲେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କିପରି ସଟ୍ ନ ଖେଳି ଫିଲ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ଦଉଡ଼େଇ ପାରିବେ । ସବୁ ପରେ କ’ଣ ହେଲା ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା । ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ପରେ ବୋଲରଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦୁଇଥର କ୍ରିଜ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଅଜବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ! ସଟ ନ ଖେଳି ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ଦଉଡ଼େଇଲେ:

ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଜଣେ ବାମହାତୀ ଖେଳାଳି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଡ ନେଉଥିବାର ଦେଖି ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ଡରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫିଲ୍ଡିଂ ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ଡରମାନେ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଦୌଡ଼ିଲେ, ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଡାହାଣ ହାତରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଗାର୍ଡ ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଏହା ଦେଖି ବୋଲର ମଧ୍ୟ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ଡର ପୁନର୍ବାର ଦୌଡ଼ି ଆସି ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନକୁ ଆସିଲେ ।