ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ: କ୍ରିକେଟ୍ ଇତିହାସର ଏକ ଚମତ୍କାର ଘଟଣା, ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ବିନା ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଗୋଟିଏ ବଲରେ କଲେ 5 ରନ୍

  1. Home
  2. Cric Special

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ: କ୍ରିକେଟ୍ ଇତିହାସର ଏକ ଚମତ୍କାର ଘଟଣା, ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ବିନା ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଗୋଟିଏ ବଲରେ କଲେ 5 ରନ୍

cricket vdo


କ୍ରିକେଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ଖେଳ ଯେଉଁଥିରେ ଶେଷ ବଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ଏହା କୌଣସି  ଲିଗ୍ କିମ୍ବା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ର ଭିଡିଓ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଘଟଣା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓଟି ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ମ୍ୟାଚ୍, ଯାହା ଅଲ ଭାକିଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗରେ ଅଟୋମାଲ୍ ଏବଂ ଅଡିଅନିକ୍ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଅଡିଅନିକ୍ ଦଳ 20 ଓଭରରେ 154 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, ଏହା ବଦଳରେ ଅଟୋମାଲ୍ ଜିତିବା ପାଇଁ 155 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିଥିଲେ ।

local ckt

ଅଟୋମଲ୍ ଏହି ମ୍ୟାଚ ରେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ​​। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଳ ଜିତିବା ପାଇଁ ଶେଷ ବଲରୁ 5 ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଘଟିଥିଲା ​​ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​।

ଏହି ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ:

ଜିତିବା ପାଇଁ ଅଟୋମାଲ୍ ମାତ୍ର 5 ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମାତ୍ର 2 ୱିକେଟ୍ ବାକି ରହିଲା । ଶେଷ ବଲରେ 5 ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କିଛି ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯାହା କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର ହୋଇଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶେଷ ବଲରେ ଏକ ବଡ ସଟ୍ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଏଥିରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ, ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦେଖାଯାଇଥିବା ସାହସକୁ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସାହସିକତା ଦେଖାଇ ଶେଷ ବଲରେ ସଟ୍ ଖେଳିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ, ଦାନାଦାନ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ରନ୍ ନେଇଥିଲେ ।