IND vs WI ODI & T20: ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏହି ତାରିଖ ରୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷରେରେ 3 ​​ଟି ODI ଏବଂ 5 ଟି -20 ଖେଳିବ

  1. Home
  2. Cric Special

IND vs WI ODI & T20: ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏହି ତାରିଖ ରୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷରେରେ 3 ​​ଟି ODI ଏବଂ 5 ଟି -20 ଖେଳିବ

ind vs wi series 2022 odia


ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର 15 ତମ ସିଜନ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖାଇବା ଆଡକୁ ଗତି କରିଛି | ଆଇପିଏଲ୍ ସମାପ୍ତ ହେବା ମାତ୍ରେ ଭାରତର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆଉ ଏକ ସିରିଜ୍ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି |

ଜୁଲାଇ-ଅଗଷ୍ଟରେ ଭାରତ କାରିବିଆନ୍ ଭ୍ରମଣ କରିବ:

ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଣ୍ଡ କୋ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ଶେଷ କରିବା ପରେ କାରିବିଆନ୍ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଯାହା ଜୁଲାଇ 22 ରୁ ଅଗଷ୍ଟ 7 ମଧ୍ୟରେ 3 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜରେ 5 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜରେ ଖେଳାଯିବ | ଏଥିରେ ଶେଷ 2 ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡା ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

team ind

ଭାରତ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ଜୁଲାଇ 22 ରେ ODI ସିରିଜ୍ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ODI 22 ଜୁଲାଇ ପରେ, ଦ୍ୱିତୀୟ ODI 24 ଜୁଲାଇରେ ଏବଂ ତୃତୀୟ ODI ମ୍ୟାଚ୍ 27 ଜୁଲାଇରେ ଖେଳାଯିବ | ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ପୋର୍ଟ ଅଫ୍ ସ୍ପେନ୍ ରେ ଖେଳାଯିବ |

ଆମେରିକାରେ 2 ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଯିବ:

ଏହା ପରେ ଉଭୟ ଦଳ 5 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଯିବେ | ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଥମ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ 29 ଜୁଲାଇରେ ପୋର୍ଟ ଅଫ୍ ସ୍ପେନ୍ ରେ ଖେଳାଯିବ | ଏହା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ ଅଗଷ୍ଟ 1 ଏବଂ 2 ରେ ସେଣ୍ଟ କିଟ୍ସ ଏବଂ ନେଭିସରେ ଖେଳାଯିବ | ଏହା ପରେ, ଶେଷ ଦୁଇଟି ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ 6 ଏବଂ 7 ଅଗଷ୍ଟରେ ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡାଠାରେ ଖେଳାଯିବ |