କାହିଁକି ଖେଳୁ ନାହାନ୍ତି ଜାଡେଜା ? ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବେ କି ? କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଦେଲେ ବଡ ଅପଡ଼େଟ

  1. Home
  2. Cricket News

କାହିଁକି ଖେଳୁ ନାହାନ୍ତି ଜାଡେଜା ? ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବେ କି ? କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଦେଲେ ବଡ ଅପଡ଼େଟ

ind vs eng jadeja update


ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଆହତ ହେବା ପରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ପଡ଼ିଆ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଘାତ କାରଣରୁ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିପାରିନଥିଲେ । ଅବଶ୍ୟ, ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ହେବା ପାଇଁ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟର 10 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଲେ ।

Jadeja

ରାଜକୋଟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ଖେଳିବେ କି ନାହିଁ ? କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଏ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ଅଦ୍ୟତନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ 2 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ସିରିଜ୍ 1-1 ରେ ଟାଇ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଜିତିଥିଲା ​​ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲା ।

ଜାଡେଜା ରାଜକୋଟ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବେ କି ?

ଷ୍ଟାର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ରାଜକୋଟରେ ଥିବା ସୌରାଷ୍ଟ୍ର କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଦଳର ଚାଇନାମାନ ସ୍ପିନର କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ନେଟ ଅଧିବେଶନରେ ଜାଡେଜା ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିବାକୁ ଫିଟ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

Axar Patel replaces Kuldeep Yadav for second Test againt Sri Lanka

ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ହାମଷ୍ଟ୍ରିଂ ଆଘାତ ହେତୁ ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ଦେବାକୁ ପଡିଲା । ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କୁଲଦୀପ କହିଛନ୍ତି, 'ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆମେ ଖେଳିବୁ । ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ତାଙ୍କର ନିତ୍ୟକର୍ମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗତକାଲି ଏକ ଅଭ୍ୟାସ ଅଧିବେଶନରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଉପଲବ୍ଧ ।