ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ହେଲା ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଖେଳାଳି ଲଗେଇଲେ ନାହିଁ ତିଳକ

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ହେଲା ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଖେଳାଳି ଲଗେଇଲେ ନାହିଁ ତିଳକ

team india at ahamadabad


ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏବେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ମ୍ୟାଚ୍ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ 14 ଅକ୍ଟୋବର ଅପରାହ୍ନରେ ଖେଳାଯିବ ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନ ଯୋଗେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଭାରତୀୟ ଦଳର କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମ୍ୟାଚକୁ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଚାଲିଥିଲା ଏବଂ ବିଶ୍ୱକପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଆହୁରି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହୋଇଯାଏ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜ ବସରୁ ବାହାରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି ।ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି । ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ରଙ୍ଗୀନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଏହା କରାଯାଇଛି । ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ । ସେ ମାତ୍ର 63 ବଲରେ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ଦଳ ମାତ୍ର 35 ଓଭରରେ 273 ରନ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳକୁ 6 ୱିକେଟ୍ ବ୍ୟବଧାନରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା ।

ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ତିଳକ ଲଗେଇବାକୁ କଲେ ମନା:

ଆତିଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭାରତ ଜଣାଶୁଣା | କେଉଁ ରାଜ୍ୟ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛି | ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି | ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଖେଳାଳି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ | ଆତିଥ୍ୟ କଲା ବେଳେ ଆୟାର ଏବଂ କେଏଲ ରାହୁଲ ତିଳକ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ:

ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଅଧିନାୟକ), ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (ଉପ-ଅଧିନାୟକ), ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଶ୍ରେୟସ ଆୟର, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ।