ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଦେଲା ବଡ଼ ବୟାନ, ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟ୍ରଫି 2025 ରେ ଏହି ଦିନ ହେବ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ

  1. Home
  2. Cricket News

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଦେଲା ବଡ଼ ବୟାନ, ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟ୍ରଫି 2025 ରେ ଏହି ଦିନ ହେବ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ

ind vs pak


ଟି20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଟାଇଟଲ୍ ହାତେଇବା ପରେ ସାରା ଦେଶରେ ବିଜୟ ଉତ୍ସବ । ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା। ଏବଂ ଫାଇନାଲ ସମେତ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରି ନଥିଲା । ଏହା ପରେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆଉ ଏକ ବଡ ଆଇସିସି ଇଭେଣ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟ୍ରଫି 2025 ପାକିସ୍ତାନରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ ସେଠାରେ ଖେଳିବାକୁ ଯିବ କି ନାହିଁ, ସେ ନେଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇ ନାହିଁ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହିତ ମ୍ୟାଚ୍ ର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ସ୍ଥିର କରିଛି । ଯଦି ଏପରି ହୁଏ ତେବେ, କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ।

ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ମାର୍ଚ୍ଚ 1 ସ୍ଥିର କରିଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରୁପ୍ ଏରେ ଭାରତକୁ ରଖାଯିବ । ଭାରତ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନ, ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶର ଦଳ ମଧ୍ୟ ଏହି ଗ୍ରୁପରେ ରହିବେ ।

ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟ୍ରଫିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି । ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ପ୍ରଥମେ ସରକାରଙ୍କ ସହ ଏ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବ । ଏହା ପରେ ଆଇସିସିକୁ ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦିଆଯିବ ।

19 ଫେବୃଆରୀରୁ 9 ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ 15 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ କରିବାର ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି । ଏହି ସାତୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଲାହୋରରେ ଖେଳାଯିବ । ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ କରାଚିରେ ଏବଂ ପାଞ୍ଚଟି ରାୱଲପିଣ୍ଡିରେ ଖେଳାଯିବ । ଲାହୋରରେ ସମସ୍ତ ଭାରତ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଆଯାଇଛି । ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛି କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସିସିଆଇ ତରଫରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସି ନାହିଁ ।