IND vs NZ: \u0B1F\u0B47\u0B37\u0B4D\u0B1F \u0B2E\u0B4D\u0B5F\u0B3E\u0B1A \u0B30\u0B47 \u0B2A\u0B41\u0B23\u0B3F \u0B05\u0B2E\u0B4D\u0B2A\u0B3E\u0B5F\u0B3E\u0B30\u0B19\u0B4D\u0B15 \u0B16\u0B30\u0B3E\u0B2A \u0B28\u0B3F\u0B37\u0B4D\u0B2A\u0B24\u0B3F, \u0B15\u0B23 \u0B15\u0B4B\u0B39\u0B32\u0B3F \u0B06\u0B09\u0B1F \u0B25\u0B3F\u0B32\u0B47 ? \u0B26\u0B47\u0B16\u0B28\u0B4D\u0B24\u0B41 \u0B30\u0B3F\u0B2A\u0B4B\u0B30\u0B4D\u0B1F

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs NZ: ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ରେ ପୁଣି ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଖରାପ ନିଷ୍ପତି, କଣ କୋହଲି ଆଉଟ ଥିଲେ ? ଦେଖନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

IND vs NZ ମୁମ୍ବାଇ ଟେଷ୍ଟ 2021: କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା । ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଓଭରରେ ଖାତା ଖୋଲି ନପାରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିବାର …


IND vs NZ: ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ରେ ପୁଣି ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଖରାପ ନିଷ୍ପତି, କଣ କୋହଲି ଆଉଟ ଥିଲେ ? ଦେଖନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

IND vs NZ ମୁମ୍ବାଇ ଟେଷ୍ଟ 2021: କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା । ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଓଭରରେ ଖାତା ଖୋଲି ନପାରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିବାର କାରଣ ହେଉଛି ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଏବଂ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି ।

ବିରାଟ କୋହଲି ଟି -20 ସିରିଜ ଏବଂ କାନପୁର ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚକୁ ଫେରିଥିଲେ । କୋହଲି ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଭଲ ଆରମ୍ଭ ପରେ କୋହଲି 80 ରନ ରେ 2 ୱିକେଟ୍ ଯିବା ପରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।

IND vs NZ: ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ରେ ପୁଣି ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଖରାପ ନିଷ୍ପତି, କଣ କୋହଲି ଆଉଟ ଥିଲେ ? ଦେଖନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

କିନ୍ତୁ ଅଜାଜ ପଟେଲଙ୍କ ଓଭରରେ ପୂଜାରାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରାଯିବା ପରେ ଟିଭି ଅମ୍ପାୟାର କୋହଲିଙ୍କୁ ସମାନ ଓଭରରେ ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ତେବେ କୋହଲି ଡିଆରଏସ ନେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟର ବିରେନ୍ଦର ଶର୍ମା ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଦେଖିବା ପରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଓଲଟପାଲଟ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ କୌଣସି ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ସେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ପ୍ୟାଡ୍ ପୂର୍ବରୁ ବଲ୍ ବ୍ୟାଟ୍ କୁ ବାଜିଥିଲା !

ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଯେ ବଲ୍ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ପ୍ୟାଡ୍ କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯଦିଓ, ଏହା ବହୁତ କମ୍ ସମୟ ପାଇଁ ଘଟିଥିଲା କିନ୍ତୁ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋହଲିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇଥିଲା ।

IND vs NZ: ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ରେ ପୁଣି ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଖରାପ ନିଷ୍ପତି, କଣ କୋହଲି ଆଉଟ ଥିଲେ ? ଦେଖନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ

କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରି ପ୍ୟାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟର ବିରେନ୍ଦର ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି ।