ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ ରେ ଭାରତକୁ ଲାଗିଲା ବଡ଼ ଝଟକା, ଏହି ଘାତକ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଖେଳାଳି ହେଲେ ସିରିଜ ରୁ ବାହାର

  1. Home
  2. Cricket News

ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ ରେ ଭାରତକୁ ଲାଗିଲା ବଡ଼ ଝଟକା, ଏହି ଘାତକ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଖେଳାଳି ହେଲେ ସିରିଜ ରୁ ବାହାର

ind vs sa jadeja injured


ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଚାଲିଛି । ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ 26 ଡିସେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସେଞ୍ଚୁରିଅନର ସୁପରସପୋର୍ଟ ପାର୍କ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ ଏବଂ ପ୍ରୋଟିସ୍ ପରସ୍ପରକୁ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ସିରିଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ପଡ଼ିଆକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସିରିଜ ରେ ଭାରତ ଏକ ବଡ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ଆଘାତ କାରଣରୁ ଦଳର ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ମ୍ୟାଚ୍ ର ଅଂଶ ହୋଇପାରିନଥିଲେ ।

SA ବନାମ IND: ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ କୁ ବଡ଼ ଝଟକା:

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ସେଞ୍ଚୁରିଅନର ସୁପରସପୋର୍ଟ ପାର୍କ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଉଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚ ର ପ୍ରଥମ ଦିନ 26 ଡିସେମ୍ବରରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିଲା ।

Jadeja

ବାସ୍ତବରେ ଟସ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକାଦଶ ଖେଳ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଅଭିଜ୍ଞ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏହି ମ୍ୟାଚର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି। ଆଘାତ ହେତୁ ସେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲେ । ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟାକ୍ ସ୍ପାମ୍ କାରଣରୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏକାଦଶରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରବିଚନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜାଡୁ କେବେ ଦଳକୁ ଫେରିବେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ସେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ।