IND vs AUS: "ରାହୁଲ ଭଲ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ..." ଶୋଏବ ଅଖତର ରାହୁଲଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଦେଲେ ବିବୃତ୍ତି, କହିଲେ ଏମିତି

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs AUS: "ରାହୁଲ ଭଲ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ..." ଶୋଏବ ଅଖତର ରାହୁଲଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଦେଲେ ବିବୃତ୍ତି, କହିଲେ ଏମିତି

akhtar on kl rahul wife


ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବିଶ୍ୱକପ୍ 2023 ରେ ଏହାର ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ 6 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ଭାରତ 2 ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଦଳକୁ ବିଜୟ ଆଡକୁ ନେଇଥିଲେ ।

Shoiab akhtar

ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତର କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଜି ନ୍ୟୁଜ୍ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ଶୋଏବ ଅଖତର ଏହି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ:

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ 97 ରନ୍‌ର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିବା କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ନେଇ ଶୋଏବ ଅଖତର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଜି ନ୍ୟୁଜ୍ ଉପରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ କହିଛନ୍ତି, 'ସେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଦଳ ପାଇଁ ବିଜୟର ମୂଳଦୁଆ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଦଳକୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦକ୍ଷତା ଅଛି ।

KL_Rahul_And_Athiya_Shetty

ଏହା ସହିତ ଅଖତର ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରି କହିଥିଲେ, 'ସେ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ । ଏକ ନୂତନ ବିବାହ ଅଛି ଏବଂ 'LADY LUCK' ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଛି । ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ମଧ୍ୟମ କ୍ରମରେ ଦଳ ଯେଉଁ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା ହେଉଛନ୍ତି କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ।