ଗିଲ ଙ୍କୁ ବେଇମାନି କରି ଅମ୍ପାୟାର ଦେଲେ ଆଉଟ, ଏବେ ICC ଦେବ ଗିଲ ଙ୍କୁ ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା କାରଣ

  1. Home
  2. Cricket News

ଗିଲ ଙ୍କୁ ବେଇମାନି କରି ଅମ୍ପାୟାର ଦେଲେ ଆଉଟ, ଏବେ ICC ଦେବ ଗିଲ ଙ୍କୁ ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା କାରଣ

gill punish


ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ WTC ଫାଇନାଲ୍ 2023 ମ୍ୟାଚ୍ ଲଣ୍ଡନର କେନିଙ୍ଗଟନ୍ ଓଭାଲରେ ଖେଳାଯାଉଛି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସମସ୍ୟା ରେ ଦେଖା ଯାଉଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ କିପରି ଆଉଟ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଚିହ୍ନ ଅଟେ ? ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗିଲ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଇସିସି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମାନା ଲଗାଇପାରେ ।

ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କୁ ଜରିମାନା କରାଯିବ:

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମ୍ୟାଚର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଢଙ୍ଗରେ ଆଉଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଗିଲ୍ ଙ୍କୁ କିପରି ଆଉଟ କରାଯାଇଥିଲା ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଚିହ୍ନ ରହିଛି କାରଣ କ୍ୟାଚ୍ ନେବାବେଳେ ବଲ୍ ଭୂମି ସ୍ପର୍ଶ କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

Shubman-Gill-10

କ୍ୟାମେରନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ ଙ୍କ ହାତ ଭୂମି ସ୍ପର୍ଶ କଲା । ଏହା ସତ୍ୱେ ଅମ୍ପାୟାର ଗିଲଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ କରିଥିଲେ। ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାର ରିଚାର୍ଡ କେଟଲବୋରୋ ଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଏକ ବଡ ଭୁଲ କରିଥିଲେ । ସେ ଏହି କ୍ୟାଚର ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରି ଏପରି ଏକ ଇମୋଜି ରଖିଥିଲେ, ଯେପରି ସେ କହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଏହା ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ଏହାର ଫୋଟୋ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି:

gill insta story

ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର କାହାଣୀ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟ, ଯଥେଷ୍ଟ, ଜଣେ ଖେଳାଳି ଖେଳ ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆଉଟ ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମ୍ୟାଚ୍ ଫି କଟ୍ ହୋଇପାରେ  ଏବଂ ଆହୁରି ବଡ଼ ଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ ।