କଣ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କରିଥିଲା ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିଂ ? ଶୋଏବ ଅଖତର କୁ ଆସିଛି ମେସେଜ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ ଅଖତର

  1. Home
  2. Cricket News

କଣ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କରିଥିଲା ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିଂ ? ଶୋଏବ ଅଖତର କୁ ଆସିଛି ମେସେଜ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ ଅଖତର

akhtar on india


ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ରମାଗତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ଏସିଆ କପ୍ ର ସୁପର -4 ରେ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ପାକିସ୍ତାନ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ବ୍ୟାଟିଂ ବିଶେଷ କିଛି ନଥିଲା ।

ଯଦି ଭାରତ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଥାନ୍ତା ତେବେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ବାହାରି ଯାଇଥାନ୍ତା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ଶୋଏବ ଅଖତର ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି:

akhtar

ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ 12 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରୁ ଆସିଛି । ଭାରତର ଇନିଂସ ଶେଷ ହେବା ପରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିଂ ବିଷୟରେ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ମିମ ପଠାଯାଇଛି । ତେବେ ଅଖତର ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ ଅଭିଯୋଗ ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିଂ କରିଛି କି?

ଶୋଏବ ଅଖତର ମିମ ପଠାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି, 'ତୁମେମାନେ କଣ କରୁଛ ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ । ସେମାନେ ଜାଣିଶୁଣି ପାକିସ୍ତାନକୁ ହଟାଇବାକୁ ମ୍ୟାଚ କଣ ହାରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ? ଆପଣ ଠିକ ଅଛନ୍ତି ତ? ସେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଭେଲାଲାଗେ ଏବଂ ଆସାଲଙ୍କା ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ଆପଣ ସେହି 20 ବର୍ଷର ପିଲାକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ସେ ମଧ୍ୟ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।

ଶୋଏବ ଅଖତର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, 'ଭାରତ ଜାଣିଶୁଣି କାହିଁକି ହାରିବେ, ମୋତେ କୁହ? ସେ ଫାଇନାଲକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଆପଣ ବିନା କାରଣରେ ମିମ୍ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ମ୍ୟାଚ ଥିଲା ।