ପ୍ରଥମେ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ହେଲେ ବାହାର, ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ଶୋଚନୀୟ ଅବସ୍ଥା !

ଭାରତୀୟ ଦଳର ତାରକା ଓପନର୍ ଶିଖର ଧାୱନ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଦଳରୁ ବାହାର କରା ଯାଇଥିଲା ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଗବର୍ ଉପରେ ଦୁଃଖର ପର୍ବତ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ। ଏ ବିଷୟରେ ଶିଖରଙ୍କଠାରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ ବିବାହର 8 ବର୍ଷ ପରେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା ହେଲା, ଧୱନଙ୍କ ନାମ ସେଠାରେ ନଥିଲା।

ଧୱନ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି:

ଏସବୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ମିଳି ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହସୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ସେ କାହାଣୀର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,

“ହସିବା ଜାରି ରଖ, କାରଣ ଏହା ତୁମର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶକ୍ତି”

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଶିଖର ଧାୱନ 19 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ସମସ୍ତ ଦୁଃଖକୁ ଭୁଲି ତାଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶା କରିବେ । ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ଗାବରଙ୍କ ପଦର୍ଶନ ଭଲ ଥିଲା, ସେ ହାରାହାରି 54.28 ଇଭେରେଜ ରେ 8 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ 380 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *