ଇରଫାନ ପଠାନଙ୍କ ଦାବି: T -20 ବିଶ୍ୱକପ 2021 ରେ ବିରାଟ ଏବଂ ରୋହିତ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଏହି ଖେଳାଳି ହେବେ Game Changer?

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଇରଫାନ ପଠାନ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2021 ରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ଏକ୍ସ ଫ୍ୟାକ୍ଟର ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଭାରତୀୟ ଦଳର ସବୁଠୁ ବଡ ଏକ୍ସ ଫ୍ୟାକ୍ଟର ହେବେ । ଏ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ, ଦ୍ରୁତ ବୋଲରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି, ଆମର ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ୍ସ-ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ କିଏ ହେବ – ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍:

ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଉପରେ ଏହି ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରି ପୂର୍ବତନ ଭେଟେରାନ୍ ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ରହସ୍ୟ ସ୍ପିନର ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆଇପିଏଲରେ ଜବରଦସ୍ତ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ବୁମ୍ରା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ୍ସ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ହେବ । ଏହା ଉପରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସେ କହିଥିଲେ,

“ଯେତେବେଳେ ଆମେ ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । କାରଣ ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଅତୁଳନୀୟ ରୂପରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ କହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ, ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ବୋଲିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ X ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ଅଛି ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା । କୌଣସି ଦଳରେ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ X ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ନାହିଁ ।

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *