IPL 2021: RCB ଦଳ ଏହି କାରଣରୁ ନାଲି ବଦଳରେ ନୀଳ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିବ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହୁଛି RCB ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ

UAE ରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 19 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଟାଇଟଲ୍ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ଏକ ନିଆରା ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି ।

ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ନାଲି କିମ୍ବା ସବୁଜ ନୁହେଁ ନୀଳ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ପଡ଼ିଆକୁ ଯିବେ । ସେ ଏହି ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ଆର.ସି.ବି କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ନୀଳ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିବେ:

ଆରସିବି ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ର ୟୁଏଇ ଲେଗରେ KKR ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ନାଲି ଜର୍ସି ନୁହେଁ ନୀଳ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ ୱାରିୟର୍ସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି । PPE କିଟ୍ ର ରଙ୍ଗ ନୀଳ, ତେଣୁ ଜର୍ସିର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ନୀଳ ହେବ ।

ଏହାର ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଆରସିବି ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେପ୍ଟେମ୍ବର 20 ରେ ନୀଳ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧି KKR ବିପକ୍ଷରେ ପଡ଼ିଆକୁ ଯିବୁ । ଆମେ RCB ରେ ନୀଳ ଜର୍ସି ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ । ଏହି ଜର୍ସି PPE କିଟ୍ ର ନୀଳ ରଙ୍ଗ ପରି ହେବ | ଏହି ଜର୍ସି ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆମର ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ । ”

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *