IPL 2021: RCB କୋଚ୍ ଦେଲେ ବୟାନ “ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମକୁ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ”

IPL 2021: ସୋମବାର ଆଇପିଏଲର 31 ତମ ମ୍ୟାଚରେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ RCB କୁ ଏକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ଏଥି ସହିତ, ଏହି ମ୍ୟାଚରେ, ଆରସିବି ଦୁଇଟି ପ୍ରମୁଖ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ଫେରାଇ ନେଇଥିଲା ।

ଦଳରେ ନୂତନ ୱିକେଟ୍ କିପରଙ୍କ ପ୍ରବେଶ:

ଆରସିବି ସେମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଦୁଇଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ଦଳରେ ନୂଆ ଚେହେରା ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ତାରକା ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଭାନିନ୍ଦୁ ହାସରାଙ୍ଗା ଏବଂ ଭାରତର ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେ.ଏସ୍ ଭରତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଡ଼ିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଅଧିକ କିଛି କରିପାରି ନଥିଲେ ।

ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚାପ ରୁ ହାଲୁକା କରୁଛି:

କେ.ଏସ୍ ଭରତଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଭେଟେରାନ୍ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଦଳ ଆରସିବି ପାଇଁ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ୱିକେଟ୍ ରଖିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି। କୋଚ୍ ମାଇକ୍ ହେସନ୍ ନିଜେ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱିକେଟ୍ କିପିଂ ଯୋଗୁଁ ସେ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଚାପ ସେ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ।

ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅଧିକ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳନ୍ତି ନାହାନ୍ତି ଏବଂ ସେ ପ୍ରାୟ 4 ମାସ ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆରସିବି ଦଳ ପରିଚାଳନା ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ମଝିରେ ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ସହ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାହୁଁନାହିଁ । ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ଦଳର ପ୍ରାଥମିକତା ବୋଲି କୋଚ୍ କହିଛନ୍ତି ।

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *