ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ଏହି ବିସ୍ଫୋଟକ ଖେଳାଳି, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ

ୟୁଏଇ ରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ସମୟ ବାକି ଅଛି । ଏହି ବଡ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ଅନେକ ବଡ ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲରୁ ସେମାନଙ୍କ ନାମ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରି ନେଇଛନ୍ତି । ଏହି ତାଲିକାରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓପନର୍ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଶେସ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହେତୁ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଏହି ଲିଗର ଅଂଶ ହେବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ର ଶେରଫେନ୍‌ ରାଉତରଫୋର୍ଡଙ୍କୁ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।

ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ନକରିବାକୁ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଷ୍ଟାର ଓପନର୍ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କୁ ଏକ ବଡ ଝଟକା ଦେଇଛି। କିନ୍ତୁ ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର ଟେଷ୍ଟ ବାତିଲ ହେବା ପରେ ସେ ଏବେ ପଛକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ଏହା ପରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତାଙ୍କ ବଦଳରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଶେରଫେନ୍ ରାଉଟରଫୋର୍ଡଙ୍କୁ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛି। ଆସନ୍ତୁ କହିବା ଯେ ରାଉଟରଫୋର୍ଡ ଜଣେ ବିସ୍ପୋଟକ ଖେଳାଳି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଆଇପିଏଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ରହିଛନ୍ତି ।

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *