ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ କଣ ପାଇଁ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜ ରେ ସ୍ଥାନ ? ରୋହିତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ

  1. Home
  2. Cricket News

ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ କଣ ପାଇଁ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜ ରେ ସ୍ଥାନ ? ରୋହିତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ

rohit kudeep


ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ODI ସିରିଜ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଦିନିକିଆରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ତୃତୀୟ ODI ସମୟରେ ଦଳକୁ ଫେରିବେ ।

Rohit Sharma

କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଦିନିକିଆରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା କୁ ନେଇ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଏକ ପ୍ରେସ କନ୍ଫରେନ୍ସ ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ:

ରୋହିତ ଶର୍ମା କୁଲଦୀପଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ:

କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଦିନିକିଆରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଉପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି, “କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଜଣେ ବୋଲର ଯିଏ ଲୟ ରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଅନେକ ଜିନିଷ ଉପରେ ବିଚାର କରିବା ପରେ, ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବିରତି ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ ।

Kuldeep

ଆମେ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ଧରି କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ଦେଖୁଛୁ । ଏବଂ ଆମେ ଚାହୁଁନୁ ଯେ ତାଙ୍କର ବୋଲିଂ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ଖେଳାଳି ଜାଣି ଯାଆନ୍ତୁ, ଆମେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହୁଁ । ସେ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଦଳକୁ ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଛି ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଲୟ ରେ ଆସିବାକୁ ସମୟ ମିଳିବ । ”