ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚ ରଦ୍ଦ ହେବା ପରେ ଦୁଃଖିତ ହେଲେ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକ କେଶବ ମହାରାଜ, କହିଲେ "ଆମେ ଭାରତକୁ ହରାଇ...

  1. Home
  2. Cricket News

ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚ ରଦ୍ଦ ହେବା ପରେ ଦୁଃଖିତ ହେଲେ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକ କେଶବ ମହାରାଜ, କହିଲେ "ଆମେ ଭାରତକୁ ହରାଇ...

Keshav-Maharaj-statement-After-canceled-5th-T20-IND-vs-SA-Match


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ୫ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ସିରିଜର ପଞ୍ଚମ ତଥା ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଏମ ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ଷା ହେତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ବାତିଲ କରିବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ଏହା ସହିତ ସିରିଜ୍ ୨-୨ ଡ୍ରରେ ଶେଷ ହେଲା । ଏଥି ସହିତ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର କମାଣ୍ଡ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କେଶବ ମହାରାଜ ବର୍ଷା ହେତୁ ଏହି ସିରିଜର ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ମ୍ୟାଚ୍ ରଦ୍ଦ ହେବା ପରେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ।

ମ୍ୟାଚ୍ ରଦ୍ଦ ହେବା ପରେ କଣ କହିଲେ କେଶବ ?

ଯେତେବେଳେ ବର୍ଷା ହେତୁ ପଞ୍ଚମ ତଥା ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ମ୍ୟାଚ୍ ଧୋଇଗଲା, କେଶବ ମହାରାଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମଗ୍ର ମ୍ୟାଚ୍ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ନିରାଶା ଅଛି। ଆମେ ପାଗକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବୁ ନାହିଁ। ଗତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ତାଙ୍କ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ।

India-South-Africa-Cricket-5th match

ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ଭ୍ରମଣର ସମାପ୍ତି ପାଇଁ ଆମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଳ ପାଇ ନ ଥିବାରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ । ଆମେ ଏକ ଭଲ ଆରମ୍ଭରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ, ଦୁଖିତ ଆମେ ଫଳାଫଳ ଦେଖି ପାରିଲୁ ନାହିଁ। ଆମେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଆମେ ଯେଉଁଭଳି ଖେଳିଥିଲୁ ତାହା ପ୍ରଶଂସନୀୟ । ତେବେ ଶେଷ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଆମ ପାଇଁ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା । ଆମେ ସେଠାରେ ଭଲ କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ ଥିଲା।