ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ହୋଟେଲ ରୁମ ର୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ଦୁଃଖିତ ହେଲେ କୋହଲି, ନିଜେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଲେ ଏମିତି...

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ହୋଟେଲ ରୁମ ର୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ଦୁଃଖିତ ହେଲେ କୋହଲି, ନିଜେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଲେ ଏମିତି...

kohli room video


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ବିରାଟ କୋହଲି ଖୁସି ନାହାନ୍ତି।  ପର୍ଥରେ ଥିବା ହୋଟେଲ ରୁମରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିରାଟଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।  ଚେତାବନୀ ଦେଇ ବିରାଟ କୋହଲି ସମାନ କ୍ଲିପ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  

kohli room video

ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ  ହୋଟେଲ ରୁମ ଭିତରକୁ କେହି ଆସି ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଜିନିଷର ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ବିରାଟ କୋହଲି ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ମୁଁ ବୁଝିପାରୁଛି ଯେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବି ଉତ୍ସାହିତ ରୁହନ୍ତି। ମୁଁ ଏହାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରଶଂସା କରି ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଭୟଙ୍କର ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ମୋର ଗୋପନୀୟତା ବିଷୟରେ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ ଦେଇଛି। 

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:

A post shared by Virat Kohli (@virat.kohli)

ବିରାଟ କୋହଲି ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ଯଦି ମୁଁ ମୋର ନିଜ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଗୋପନୀୟତା ପାଇପାରୁ ନାହିଁ, ତେବେ ମୁଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏହା କିପରି ଆଶା କରିପାରିବି? ଏହି ପ୍ରକାରର କୁସଂସ୍କାର ଏବଂ ମୋର ଗୋପନୀୟତା ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ମୁଁ ଖୁସି ନୁହେଁ। ଦୟାକରି ଲୋକଙ୍କ ଗୋପନୀୟତାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନର ବସ୍ତୁ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।