ଇଂଲଣ୍ଡ ଠାରୁ ଅପମାନଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ଏହି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଅବସର ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ଗାଭାସ୍କର

  1. Home
  2. Cricket News

ଇଂଲଣ୍ଡ ଠାରୁ ଅପମାନଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ଏହି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଅବସର ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ଗାଭାସ୍କର

gavaskar-india


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରୁ ଭାରତର ଅପମାନଜନକ ପ୍ରସ୍ଥାନ ପରେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଖେଳାଳି ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ବିଶ୍ୱାସ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ଖେଳାଳି ଅବସର ନେବେ। ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2022 ର ସେମିଫାଇନାଲରେ 169 ରନର ଟାର୍ଗେଟକୁ ଫଲୋ କରି ନିଜ ଦଳକୁ ଭାରତ ଉପରେ 10 ୱିକେଟ୍ ଜିତିବାକୁ ଆଗେଇ ନେଇଥିଲେ। ଆଉ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫାଇନାଲରେ ଦଳ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଭେଟିବ। 

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ କହିଛନ୍ତି:

"ସେ ଲାଇନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱକପ ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଭାରତୀୟ ଦଳର ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଗାଭାସ୍କର ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସରେ କହିଛନ୍ତି, "ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ଜିତିବା ପରେ ସେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଭବିଷ୍ୟତରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ ଏବଂ କିଛି ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଅବସର ନେବା ଉଚିତ।

eng won by 10 run

ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି, "ସେମିଫାଇନାଲରେ ବ୍ୟାଟିଂ ସେତିକି ଭଲ ହୋଇ ନଥିଲା। ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଆପଣ ଗ୍ରୁପ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ବୋଲିଂ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭଲ ରନ୍ ହୋଇନଥିଲା, ଯାହାକୁ ବୋଲରମାନେ ଡିଫେଣ୍ଡ କରିପାରିବେ।