ଜିତିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଉପରେ ବଡ ବୟାନ ଦେଲେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଅଧିନାୟକ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା, କହିଲେ "ଭାରତ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କଲା କିନ୍ତୁ...

  1. Home
  2. Cricket News

ଜିତିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଉପରେ ବଡ ବୟାନ ଦେଲେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଅଧିନାୟକ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା, କହିଲେ "ଭାରତ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କଲା କିନ୍ତୁ...

asia cup sl captain dasun shanaka


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ଗତକାଲି ଏସିଆ କପ୍ 2022 ର ସୁପର 4 ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଅଧିନାୟକ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ଭାରତୀୟ ଦଳ ମଧ୍ୟ 174 ର ଏକ ବଡ଼ ସ୍କୋର କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଚମତ୍କାର ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ଭଲ ମିଡିଲ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟିଂ ହେତୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା 6 ୱିକେଟରେ ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିଲା। ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଫାଇନାଲରେ ସ୍ଥାନ ପ୍ରାୟ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି। 

IND-vs-SL-Asia-Cup-2022-Super-4-Playing-11-Prediction-India-vs-Sri-Lanka-Super-4-Playing-Prediction

ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ ଅଧିନାୟକ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା ନିଜ ଦଳର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ବିଜୟର ଶ୍ରେୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଉ ନିଜ ଦଳର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଭାରତୀୟ ଦଳ ବିପକ୍ଷ ଏହି ଚମତ୍କାର ବିଜୟରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଅଧିନାୟକ ଶାନାକା ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ଖୁସି ଥିଲେ।

ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ କଣ କହିଲେ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା :

ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ବିଜୟର ଶ୍ରେୟ ଦେଇ ସିଂହଳ ଦଳର ଅଧୀନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏହି ବିଜୟରେ ଦଳର ପରିବେଶ ଭଲ ଅଛି। ଶେଷ ବିଜୟ ପରଠାରୁ ଆମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନମାନେ ଆମ ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି। ଆମ ବୋଲରମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।  ଦିଲଶାନ ଏବଂ ଥିଶାନା ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା, ​​କିନ୍ତୁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ 173 ରନରେ ସୀମିତ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲୁ।

Dasun-Shanaka-SL-vs-ind

ଭାରତୀୟ ଦଳର ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ଓପନରଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଅଧିନାୟକ କହିଛନ୍ତି,“ପ୍ରଥମ ଖେଳ ପରେ ଆମର ଭଲ ମନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା।  ଆମେ ଜାଣିଥିଲୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଆମେ କଣ କରିବୁ। ପୃଥମ୍ ଏବଂ ମେଣ୍ଡିସ୍ ବିଜୟ ପାଇଁ ବାଟ ଫିଟାଇଥିଲେ ଏବଂ ରାଜପକ୍ସା କାମ ଶେଷ କରିଥିଲେ। ଦଳ ସନ୍ତୁଳନ ହେତୁ ଚାମିକା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପୁରା ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ମୋର ସମସ୍ତ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପଡିଲା ନାହିଁ।  ମୁଁ କେବଳ ଦଳର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ମନେ କରୁଥିଲି।