ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଜାଡେଜାଙ୍କ ଘାତକ ସ୍ପିନ୍ ବୋଲିଂ ସମ୍ମୁଖରେ ହାର ମାନିଲେ ଜାସନ୍ ହୋଲ୍ଡର, ଶୂନରେ ହୋଇଗଲେ ଆଉଟ

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଜାଡେଜାଙ୍କ ଘାତକ ସ୍ପିନ୍ ବୋଲିଂ ସମ୍ମୁଖରେ ହାର ମାନିଲେ ଜାସନ୍ ହୋଲ୍ଡର, ଶୂନରେ ହୋଇଗଲେ ଆଉଟ

Ravindr-Jadeja-bowled-Jason-Holder


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବନାମ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଜେସନ୍ ହୋଲ୍ଡରଙ୍କୁ କ୍ଲିନ ବୋଲ୍ଡ କରିଥିଲେ। ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ବ୍ରାଏନ ଲାରା କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ  ଆୟୋଜକଙ୍କୁ ୬୮ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଆଉ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ୧-୦ ରେ ଆଗକୁ ବଢିଛି।  ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ମଧ୍ୟ ଜାସନ୍ ହୋଲ୍ଡରଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଦଳର ବିଜୟରେ ଅମୂଲ୍ୟ ଅବଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

୧୫ ରନ୍‌ର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍କୋରରେ ଓପନର୍ କାଇଲ୍ ମେୟର୍ସ ଆଉଟ ହୋଇଯିବା ପରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନର ସବୁଠାରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଜେସନ୍ ହୋଲ୍ଡର ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ମଇଦାନକୁ ଆସିଥିଲେ। ସାଧାରଣତ ନିମ୍ନ କ୍ରମରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଥିବା ଜେସନଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବା ସହିତ କାରିବିଆନ୍ ଦଳ ପରିଚାଳନା ମଧ୍ୟ ଭାରତ ଆଗରେ ନୂଆ ଚାଲ କରିଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ବୋଲିଂ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ଆଗରେ ଫେଲ ମାରିଥିଲା କାରଣ ତୃତୀୟ ଓଭରରେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା 'ସାର୍ ଜାଡେଜା' ହୋଲ୍ଡରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଥମ ବଲରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ କ୍ଲୀନ ବୋଲ୍ଡ କରିଥିଲା। ଜେସନ ହୋଲଡରଙ୍କ ଏହି ୱିକେଟ୍ ହରାଇବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:

ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱିଣ୍ଡିଜକୁ ୬୮ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି  । ଟସ୍ ହରାଇବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଧୂଆଁପୂର୍ଣ୍ଣ ଇନିଂସ ଯୋଗୁଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ବୋର୍ଡରେ ୧୯୦ ରନ୍ ରଖିଥିଲା, ୧୯୧ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟକୁ ଫଲୋ କରି ୮ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ କାରିବିଆନ୍ ଦଳ କେବଳ ୧୨୨ ରନ୍ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା। 

jadeja out wi series

ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ ଏବଂ ରବି ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ମିଳିଛି।  ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୫ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ୧-୦ ରେ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି।