ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଭାରତକୁ Asia Cup ରୁ ବାହାର କରିବାରେ 3rd ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ବଡ଼ ହାତ! ଗୋଟିଏ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଭାରତକୁ ମାହାଙ୍ଗା ପଡିଲା

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଭାରତକୁ Asia Cup ରୁ ବାହାର କରିବାରେ 3rd ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ବଡ଼ ହାତ! ଗୋଟିଏ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଭାରତକୁ ମାହାଙ୍ଗା ପଡିଲା

kl-rahul-3rd-umpire-lbw-out


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ଏସିଆ କପ୍ 2022 ର ସୁପର 4 ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି।   ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଅଧିନାୟକ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ।  ଯଦି ଫାଇନାଲରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ହୁଏ ତେବେ ଭାରତ ପାଇଁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଦଳ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଗଲା।

ଅନ୍ୟପଟେ ଦଳର ଓପନର୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ପୁଣି ଥରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି, ସେ ମାତ୍ର 6 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ପାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ କେଏଲ ରାହୁଲ ଇନିଂସ ଓପେନ କରିବାକୁ ମଇଦାନକୁ ଆସିଥିଲେ। ଗତକାଲିର ମ୍ୟାଚରେ ରାହୁଲ ଭଲ ଖେଳିବେ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଭାବୁଥିଲେ। 

rohit reaction

କିନ୍ତୁ ସେ ମହିଷ ଥାକଶାନଙ୍କ ବଲରେ LBW ହୋଇ ପାଭିଲିୟନ ପଳାଇଥିଲେ। ତେବେ ବଲ ତାଙ୍କର ପାଦରେ ବାଜିଥିଲା।  ଏହା ପରେ ରାହୁଲ ଏକ DRS ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ କାରଣ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଉଟ୍ ନାହାନ୍ତି। 

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:

କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆସିଲା ରାହୁଲ୍ ଚମକି ପଡିଲେ, କାରଣ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାର ବି ଏହାକୁ ଆଉଟ୍ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସହିତ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଅମ୍ପାୟାରଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ୟାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ଏସିଆ କପ୍ ରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି କେଏଲ ରାହୁଲ୍ :

କେଏଲ ରାହୁଲ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।  ଜିମ୍ବାୱେ ରାଉଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏସିଆ କପ୍ ଭଳି ବଡ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଆଶା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚରେ ଫ୍ଲପ୍ ହେଉଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନ, ହଂକଂ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ରାହୁଲ ଶୀଘ୍ର ଆଉଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ଭଲ ଇନିଂସ ଖେଳି ନାହାନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ତାଙ୍କ ଫର୍ମ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି।  ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏସିଆ କପର 4 ଟି ମ୍ୟାଚରେ ମାତ୍ର 70 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ବିପଦରେ ପଡିପାରେ।