IND vs PAK: ଭାରତର ବିଜୟ ହେଲା ମାତ୍ର ରୋହିତଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଏହି ଖେଳାଳି, ଭାରତ ପାଇଁ ହେଲେ ମୁଣ୍ଡ ବଥା ର କାରଣ

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs PAK: ଭାରତର ବିଜୟ ହେଲା ମାତ୍ର ରୋହିତଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଏହି ଖେଳାଳି, ଭାରତ ପାଇଁ ହେଲେ ମୁଣ୍ଡ ବଥା ର କାରଣ

avesh khan vs pakistan


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଏସିଆ କପର ଦ୍ଵିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ 5 ୱିକେଟରେ ଜିତିଛି।  ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଏକ ଚମତ୍କାର ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। 

ind vs pak indian team

ଏଥି ସହିତ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ବିଜୟରେ ଜଣେ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଲେନ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଏହି ଖେଳାଳି ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଖେଳାଳି ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି।  ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ପ୍ଲେୟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ...

କିଏ ସେହି ଖେଳାଳି, ଯିଏ ଭାଙ୍ଗିଲେ ରୋହିତଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ :

ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଆବେଶ ଖାନ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଖରାପ ଭାବରେ ଫ୍ଲପ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲେ। ବିପକ୍ଷ ଦଳର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କ ବଲରେ ବହୁ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଆବେଶ ଖାନ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ଖେଳ ଖେଳିଥିଲେ।ସେ ନିଜର 2 ଓଭରରେ 19 ରନ୍ ବ୍ୟୟ କରି ମାତ୍ର 1 ୱିକେଟ୍ ନେଇପାରଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାଙ୍କୁ ଅବଶିଷ୍ଟ ଓଭର ମଧ୍ୟ ପକାଇବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ। 

Fakhar Zaman out in India vs Pakistan Asia Cup match

ଏସିଆ କପ୍ ପୂର୍ବରୁ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ହର୍ଷଲ ପଟେଲ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆବେଶ ଖାନ ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ।  କିନ୍ତୁ ସେ ସୁଯୋଗର ଫାଇଦା ନେଇପାରି ନାହାନ୍ତି। ଆବେଶ ଖାନ କୋଚ ଏବଂ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିନାହାଁନ୍ତି।  ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କୁ ହଂକଂ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇନପାରେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।