ସେମିଫାଇନାଲରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କଲେ ପରିହାସ, କହିଲେ ଏମିତି

  1. Home
  2. Cricket News

ସେମିଫାଇନାଲରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କଲେ ପରିହାସ, କହିଲେ ଏମିତି

pakistani fans trolled india


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ 10 ନଭେମ୍ବର ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଡିଲେଡରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପୁରା 10 ୱିକେଟରେ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦଳ ହୋଇଛି। 

eng won by 10 run

ଏଥି ସହିତ ଆଇସିସି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ନକ୍ ଆଉଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ପୁଣି ଥରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଉଟ୍ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପୁଣି ଥରେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ଇଂଲଣ୍ଡର 10 ୱିକେଟ୍ ର ଏହି ବଡ ବିଜୟ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଥରାଇ ଦେଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। 

ସେମିଫାଇନାଲରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଠାରୁ ଲଜ୍ୟାଜନକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ :

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଭାରତୀୟ ଦଳ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବା 20 ଓଭରରେ 6 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 168 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ଇଂଲଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ 169 ରନର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଥିଲା। ଏହାର ଜବାବରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳର ଓପନର୍ ଜୋସ୍ ବଟଲର ଏବଂ ଆଲେକ୍ସ ହାଲ୍ସ ଜୋରଦାର ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ 10 ୱିକେଟ୍ ରେ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

troll

ଅଧିନାୟକ ଜୋସ୍ ବଟଲର 80 ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିବାବେଳେ ଆଲେକ୍ସ ହାଲ୍ସ ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ କରି 86 ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାରତୀୟ ବୋଲରଙ୍କୁ କଡ଼ା ପ୍ରହାର କରିଥିଲେ।

troll

ଏଥି ସହିତ, ଭାରତର ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦଳକୁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭାରତର ପରାଜୟକୁ ନେଇ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲ୍ କରୁଛନ୍ତି।