T20 WC 2022: ଫାଇନାଲରେ ହାରିବା ପରେ ନିରାଶ ହୋଇ ନିଜ ସମର୍ଥନ ରେ କଣ କହିଲେ ବାବର ଆଜାମ୍?

  1. Home
  2. Cricket News

T20 WC 2022: ଫାଇନାଲରେ ହାରିବା ପରେ ନିରାଶ ହୋଇ ନିଜ ସମର୍ଥନ ରେ କଣ କହିଲେ ବାବର ଆଜାମ୍?

babar azam statement after loss against england


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ବାବର ଆଜାମଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ଟାଇଟଲ ଜିତିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ପାକିସ୍ତାନ ମେଲବର୍ଣ୍ଣର କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲା।

eng won t20 wc 2022

ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ପାକିସ୍ତାନ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଦୌ ଭଲ ନଥିଲା, ଏହା ପରେ ଦଳ କେବଳ 138 ରନ୍‌ର ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିପାରିଥିଲା। ବିରୋଧୀ ଦଳ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହଜରେ 5 ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ହାସଲ କରି ନେଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ପରାଜୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ବାବର ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ହାରିବା ପରେ କଣ କହିଲେ ବାବର :

ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ବାବର ଆଜାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।  କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଦଳ ମାତ୍ର 20 ରନ୍ କମ ସ୍କୋର କରିଥିଲା। ତେଣୁ ହାରିଗଲୁ। 

babar azam statement after bangladesh match

ବାବର ଆଜାମ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ବିଜୟ ପାଇଁ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଅନେକ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ। ସେମାନେ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହେବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଏବଂ ସେମାନେ ଭଲ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଆମେ ଏଠାରେ ନିଜ ଘର ଭଳି ଅନୁଭବ କଲୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ଥାନରେ ଆମକୁ ଭଲ ସମର୍ଥନ ମିଳିଲା। ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ। ହଁ, ଆମେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଗେମ୍ ହାରିଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ଗତ ଚାରିଟି ଗେମରର ଆମେ କିପରି ଜିତିଲୁ ତାହା ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ରହିଛି। 

ମୁଁ ମୋର ସ୍ୱାଭାବିକ ଖେଳ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାଭାବିକ ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ କହିଥିଲି କିନ୍ତୁ ଆମେ 20 ରନ୍ କମ ସ୍କୋର କରିଥିଲୁ। ବୋଲରମାନେ ବୋଲିଂରେ ଭଲ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଆମର ବୋଲିଂ ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ। ଯଦିଓ ଶାହିନଙ୍କ ଆଘାତ ଆମକୁ ବହୁତ ନିରାଶ କରିଛି, ଏହା ଖେଳର ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।