ବିରାଟ କୋହଲି ଆଉଟ୍ ହେବା ପରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ, ଭାରତ ଉପରେ ଲଗାଇଲେ ବଡ଼ ଆରୋପ

  1. Home
  2. Cricket News

ବିରାଟ କୋହଲି ଆଉଟ୍ ହେବା ପରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ, ଭାରତ ଉପରେ ଲଗାଇଲେ ବଡ଼ ଆରୋପ

pakistani fans said about virat kohli


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମ୍ୟାଚ 30 ଅକ୍ଟୋବର ଦିନ ପର୍ଥରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ପାୱାରପ୍ଲେ ଭିତରେ 49 ରନ ହିଁ ଦୁଇ ଓପନରଙ୍କ ସମେତ ବିରାଟ କୋହଲି, ଦୀପକ ହୁଡା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲେ। 

ତେବେ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଥିବା ଚାଲୁଥିବା ରନ ମେସିନ୍ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଜି କିଛି ଭଲ ସଟ୍ ମାରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ 12 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ।ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମଜାଳିଆ କଥା ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଯେ, ଯଦି ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳକୁ ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପର ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଭାରତ ଠାରୁ ହାରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଯଦି ଭାରତ ଆଫ୍ରିକୀୟ ଦଳକୁ ପରାସ୍ତ କରେ ନାହିଁ, ତେବେ ଶୀର୍ଷ 4 ରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାକିସ୍ତାନ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ।

kogli vs sa

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ରନ୍ ମେସିନ୍ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କଠାରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା ଥିଲା।

pakistani fans on ind

କିନ୍ତୁ ବିରାଟ ଆଜି କେବଳ 12 ରନ କରି ଆଉଟ୍ ହୋଇଗଲେ। ଯାହା ପରେ ପାକିସ୍ତାନର କ୍ରିକେଟ ପ୍ରଶଂସକ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି।

pak fans on ind

ଏଥି ସହିତ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଉଟ୍ ହେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ମଜାଳିଆ କଥା ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।